Аниме клуб - 29.03

🧩На 29.03 младежите от Аниме клуба се събраха в зала „Библиотека“ за втората си среща през месеца. Започнаха с игра с аниме тематика – „Black Stories“, която предизвика много смях и комични моменти.
🎨 Последва креативна дейност, за която участниците се разделиха на 4 отбора. Всеки от тях създаде концепция за собствено аниме (име, главен герой, жанр и система за сила). След представянията проведоха гласуване, като проектът „Placeholder“ спечели първо място.
📺 Срещата завърши с анимето "Black Clover" и различни куизове, които тестваха знанията и активното слушане на младежите.
Назад

Проект „Изграждане на младежки център в град Пловдив”, с финансовата подкрепа на Исландия, Лихтенщайн и Норвегия чрез ФМ на ЕИП 2009-2014 № Д03-9/28.01.2014 г.

Проект № BGLD-1.003-0002 „Младежки център Пловдив – мощен фактор за местно развитие” по програма “Местно развитие, намаляване на бедността и подобрено включване на уязвими групи”, финансирана от ФМ на ЕИП 2014 – 2021 г.