
На 20.02 отново се събрахме за Вечер на настолните игри в Младежки център Пловдив.

Почитателите на стратегическите дуели премериха сили в Magic: The Gathering, където внимателното планиране и добре изиграните карти често се оказваха решаващи.

Със същия състезателен дух продължихме с играта „На Вуте да му е зле“, която донесе хитри ходове, неочаквани обрати и приятелско надлъгване.

Последва една от любимите игри на клуба - „Карти срещу българщината“, където добрите комбинации и бързата мисъл ни отведоха за пореден път до запомнящи се моменти и много настроение.

Завършихме с подобаваща динамична обстановка с „Дръж ми шапката“, която отключи креативността на участниците и отново ги постави в нестандартни ситуации и ги насърчи да действат смело и спонтанно извън зоната си на комфорт.

Очакваме ви и на следващата ни среща, в която предстоят още интересни заглавия, нови предизвикателства и „Върколаци“ в тематично мартенско издание...