Вечер на настолните игри - 20.02

🎲 На 20.02 отново се събрахме за Вечер на настолните игри в Младежки център Пловдив.
🃏 Почитателите на стратегическите дуели премериха сили в Magic: The Gathering, където внимателното планиране и добре изиграните карти често се оказваха решаващи.
🤝 Със същия състезателен дух продължихме с играта „На Вуте да му е зле“, която донесе хитри ходове, неочаквани обрати и приятелско надлъгване.
🎴 Последва една от любимите игри на клуба - „Карти срещу българщината“, където добрите комбинации и бързата мисъл ни отведоха за пореден път до запомнящи се моменти и много настроение.
🎩 Завършихме с подобаваща динамична обстановка с „Дръж ми шапката“, която отключи креативността на участниците и отново ги постави в нестандартни ситуации и ги насърчи да действат смело и спонтанно извън зоната си на комфорт.
✨ Очакваме ви и на следващата ни среща, в която предстоят още интересни заглавия, нови предизвикателства и „Върколаци“ в тематично мартенско издание...

Галерия

Назад

Проект „Изграждане на младежки център в град Пловдив”, с финансовата подкрепа на Исландия, Лихтенщайн и Норвегия чрез ФМ на ЕИП 2009-2014 № Д03-9/28.01.2014 г.

Проект № BGLD-1.003-0002 „Младежки център Пловдив – мощен фактор за местно развитие” по програма “Местно развитие, намаляване на бедността и подобрено включване на уязвими групи”, финансирана от ФМ на ЕИП 2014 – 2021 г.